środa, 6 lipca 2016

Podejrzany Sparing W Rosji

Dzisiejszego dnia wydaje mi się, że mogło dojść do kolejnego przekrętu. Informację tą dodałem na nowym fanpage'u. Swoją tezę opieram przede wszystkim na wahaniach kursów. Kilka faktów:

1. Niezrozumiałe zachowanie kursów po golu na 0-1. Kursy po kilku minutach wróciły do poziomu takiego samego jak przy stanie 0-0. Widać to dobrze na zdjęciu dodanym poniżej:


2. Kurs zwykłych bukmacherów przy wyniku 0-1 na zwycięstwo gospodarzy wynosił nawet ponad 5.00.

3. Większość bukmacherów z czasem ściągnęła ze swojej oferty to spotkanie albo uniemożliwiła dalsze zakładanie się.

4. Końcowy wynik: 2-1. Gol na 1-1 padł po rzucie karnym. Natomiast zwycięska bramka na 2-1 została strzelona dopiero w 90 minucie meczu.

5. Niektórzy bukmacherzy musieli odnieść spore straty, ponieważ zwycięskie zakłady wciąż do chwili obecnej są "w trakcie rozliczania".

Można też wspomnieć o sporym spadku kursu przedmeczowego na gospodarzy z poziomu ~3.00 do ~1.7 oraz o tym, że  na giełdzie zakładów betfair zostało przyjęte ponad 170 tysięcy Euro. Co jak na mecz towarzyski drużyny z 3 ligi rosyjskiej i spadkowicza z tej samej ligi, jest nie małym zaskoczeniem.

Na sam koniec, smaczku dodaje fakt, że drużyna Kolomno w zakończonym miesiąc temu sezonie zdobyła łącznie 10 punktów - w tym 4 punkty zostały zdobyte w dwóch meczach przeciwko Znamya Truda.